Hakkımızda

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında  teknolojiyle uygun projeler üretmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli proje anlayışını, kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran MAKOTİM, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak Sanayi sektöründe önder bir firma olmak.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamaktır.

Orfeus-TR
A : Sultan Orhan Mahallesi Hasköy Sanayi Sitesi 13/B. Blok No:9 Gebze/ KOCAELİ
T : +90 262 644 93 90
F : +90 262 644 93 96
M : +90 532 356 79 72
Kurumsal
Kalıpcılık
PU poliüretan kalıplarının tasarımı ve imalatı
Sac metal kalıplarının tasarımı ve imalatı
Saç parça kontrol fikstürleri
Blok malzeme kontrol fikstürleri
Makina
Müşteri Odaklı Makina Tasarımı ve İmalatı
Kontrol Fixturleri,ürün mastarları ve JİG ler
Bant ve Konveyör Sistemleri
Montaj Makinaları
Plastik Ürünlerin Ultrasonik ve sıcak kaynak ile montajı
Epoksi ve Posaj Uygulamaları
Elektirik - Elektronik ve PLC Kontrollü Montaj Hatlarının Tasarımı ve İmalatı
Hidrolik, Pnömatik ve Mekanik Uygulamalar
Akıllı Otomasyon Uygulamaları
Kompozit blok malzeme uygulamaları